Jak nakarmić psa gdy zostaje sam w domu ? 0
Jak nakarmić psa gdy zostaje sam w domu ?

Jak nakarmić psa gdy zostaje sam w domu ?

Psy są zwierzętami społecznymi, potrzebują towarzystwa i miłości, najlepiej czują się w pobliżu swojego opiekuna, jak również innych osób i zwierząt, które dobrze znają.

Kiedy wychodzisz do pracy, wyjeżdżasz na weekend, jesteś w podróży, a pies nie jest do tego przyzwyczajony i nagle zostaje sam w domu jest to dla niego ogromne przeżycie i stres.

 

 

 

Zwierzęta są jak członkowie rodziny. Dbamy o nie tak samo jak o własne dzieci. Oczywiste jest jednak, że nie jesteśmy w stanie spędzać z nimi całego dnia, niezależnie od tego, jak bardzo byśmy tego chcieli. Podczas pandemii praca zdalna stała się bardziej powszechna zwierzaki mogły cieszyć się stałą obecnością opiekunów w domu i przyzwyczaiły się do tego. Ponowna nieobecność właściciela w domu może być dla zwierzaków tak samo trudną zmianą, jak ta, do której musiały przywyknąć, gdy zaczynaliśmy pracę zdalną i większość czasu spędzaliśmy w domach. Nasze zwierzaki będą musiały ponownie przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Pojawia się więc pytanie - czy pies może w ogóle zostać sam w domu ? Tak, może, w innym przypadku większość pracujących osób nie mogłaby pozwolić sobie na posiadanie zwierzaka, dochodzą do tego podróże służbowe, wyjścia ze znajomymi. Naszym zadaniem jako opiekunów jest przyzwyczajenie psa do tego, że czasami zostanie sam. Musi to zostać zaplanowane. Możemy zacząć od systematycznego oswajania zwierzaka  z nową sytuacją i przyzwyczajania go do tego, że będzie musiał zostawać sam. Psy uwielbiają rutynę, powtarzające się sytuacje, stałe pory spacerów oraz posiłków są dla nich bardzo ważne.

Zaplanuj pory posiłków zwierzaka w godzinach, w których nie będzie Cię w domu. Możesz poprosić o pomoc sąsiadów, ale wiadomo, że nie zawsze będą mieli czas i możliwość, żeby nakarmić Twojego pupila. Najlepszym rozwiązaniem będzie automatyczny podajnik karmy, który poda zwierzakowi posiłek o ustalonych przez Ciebie godzinach. Dzięki niektórym urządzeniom z kamerą możesz również widzieć i słyszeć co Twój zwierzak robi w domu, jak również komunikować się ze swoim ulubieńcem.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele automatycznych podajników karmy. Przeglądając recenzje klientów, można zauważyć wiele skarg dotyczących skomplikowanej konfiguracji i obsługiproblem z zacięciem karmy lub niepowodzenie w realizacji harmonogramu posiłków.

Mając to wszystko na uwadze, powstały wysokiej jakości automatyczne podajnik karmy DOGNESS, które regularnie i niezawodnie pomogą nakarmić Twojego zwierzaka gdy jesteś w pracy, w podróży służbowej lub spotkałeś się ze znajomymi. Automatyczne podajniki karmy DOGNESS nakarmią Twojego zwierzaka w razie potrzeby lub zgodnie z wcześniej zaprogramowanym harmonogramem posiłków (wbudowany programator lub prosta w obsłudze aplikacja mobilna).

Automatyczne podajnik karmy Dogness są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli, których zazwyczaj nie ma w domu podczas godzin karmienia zwierzaka. Zamiast spieszyć się do domu lub robić przerwę w pracy, żeby zapewnić zwierzakowi posiłek na czas lub zmuszać go do czekania, aż wrócisz do domu, automatyczny podajnik karmy Dogness tak jak opiekun poda określoną ilość jedzenia o wyznaczonej godzinie (nawet kilka razy dziennie). W zależności od potrzeb Twojego zwierzaka podajnik karmy z programatorem może podać do 4 posiłków dziennie, natomiast automatyczny podajnik karmy sterowany aplikacją mobilną do 6 posiłków na dzień. Twój ulubieniec już nie będzie głodny gdy dłużej zostaniesz w pracy lub będziesz zmuszony wyjechać w podróż służbową. Jest to również doskonałe rozwiązanie na wczesne poranne posiłki, kiedy chciałbyś wypocząć.

Kolejną ogromną zaletą automatycznych podajników DOGNESS jest, to, że to Ty decydujesz ile razy dziennie podać posiłek swojemu zwierzakowi oraz to, że możesz kontrolować objętość posiłków. Jest to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli zwierząt z nadwagą do dozowania porcji. Automatyczny podajnik karmy Dogness ułatwia kontrolę porcji, pozwala ustalić dokładną ilość karmy, zapobiega przejadaniu się zwierząt, pomaga kontrolować ich masę ciała.

Automatyczny podajnik karmy DOGNESS z kamerą to nasz najbardziej zaawansowany podajnik, w ofercie znajdziesz również podajniki z programatorem.

To nowy sposób na bycie zawsze blisko Twojego pupila. Dzięki wbudowanej kamerze HD z trybem nocnym (noktowizor) automatyczny podajnik karmy pozwala zdalnie obserwować Twojego zwierzaka z dowolnego miejsca o każdej porze dnia i nocy. Możesz zastąpić swoją kamerę, podajnikiem, a przy okazji zapewnić zwierzakowi kilka posiłków dziennie.

Możesz zostawić swojego zwierzaka w domu i obserwować go. Mikrofon i głośnik pozwolą na kontakt z Twoim pupilem, pozwolą słuchać zarówno Twojego zwierzaka, jak i tego co dzieje się w jego otoczeniu. Widząc i słysząc swojego ukochanego pupila będziesz mieć pewność, że jest bezpieczny nawet gdy zostawisz psa samego w domu na 8 h lub dłużej.

Upewnij się, że Twój czworonożny przyjaciel, nigdy nie przegapi posiłku !

Automatyczny podajnik karmy Dogness nakarmi Twojego zwierzaka w razie potrzeby lub zgodnie z wcześniej zaprogramowanym  harmonogramem posiłków. W zależności od potrzeb Twojego zwierzaka, zadecydujesz ile posiłków podać. Możesz podać nawet do 6 posiłków dziennie swojemu psu. Wiele odpowiedników nie spełnia tego podstawowego zadania.

Funkcja 1

  • Podajnik wyposażony jest w dwa koła porcyjne o różnych rozmiarach - małe koło: 5-7 g na porcję (1-39 porcji na posiłek)- polecane do dawkowania karmy kotom i psom ras małych, duże koło: 10-16 g na porcję (1-39 porcji na posiłek)- polecane do dozowania karmy psom ras średnich i dużych. Urządzenie jest przeznaczone dla różnych rozmiarów psów i kotów, wykorzystywane również dla królików i gryzoni. 
  • Opatentowany mechanizm zapewnia płynne dozowanie karmy dozowania karmy, zapobiega jej zacinaniu i blokowaniu

Funkcja 2

  • Urządzenie jako jedyne wśród podajników karmy wyposażone jest w inteligentny alarm, kiedy wykryje mniej niż 25% żywności, powiadomi Cię o tym w aplikacji mobilnej.

Funkcja 3

  • Wiele popularnych podajników i dozowników karmy dla psów i kotów okazuje się bezużytecznych gdy nastąpi przerwa w dostawie prądu lub utracą połączenie z internetem. Elektroniczny podajnik Dogness posiada dodatkowe zasilanie za pomocą baterii, dzięki czemu Twoje zwierzę otrzyma posiłek w przypadku wyłączenia prądu, a ustalony harmonogram posiłków będzie kontynuowany.

Obserwuj swojego czworonożnego przyjaciela, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz !

Jeśli jesteś w pracy lub w podróży, a chcesz obserwować psa lub kota w domu, zapewni Ci to wbudowana kamera HD  z szerokokątnym obiektywem o kącie 165° z trybem nocnym (noktowizor), urządzenie pozwala zdalnie monitorować Twojego zwierzaka z dowolnego miejsca. Możesz zostawić swojego zwierzaka w domu i obserwować go. Widząc i słysząc swojego ukochanego pupila będziesz mieć pewność, że jest bezpieczny. 

Komunikuj się ze swoim czworonożnym przyjacielem zawsze i wszędzie !

Psy są zwierzętami bardzo społecznymi, potrzebują towarzystwa. Kiedy wychodzisz z domu Twój pies może poczuć się samotny.

Automatyczny podajnik karmy Dogness posiada mikrofon i głośnik, które pozwolą na kontakt z Twoim pupilem, będziesz mógł słuchać zarówno swojego zwierzaka, jak i obserwować co dzieje się w jego otoczeniu. To odróżnia go od innych podajników, które posiadają jedynie głośnik.

Urządzenie pozwala również nagrać wiadomość głosową, która zostanie odtworzona podczas podawania posiłku i przywoła zwierzaka.

Utrzymuj karmę zawsze świeżą i smaczną ! 

Zdrowie zwierząt jest zawsze priorytetem. Komora do przechowywania żywności w automatycznym podajniku Dogness jest bardzo szczelna. W górnej pokrywie znajduje się środek osuszający odporny na wilgoć, dzięki czemu karma jest zawsze tak świeża i smaczna, podana kilka razy dziennie zostanie zawsze zjedzona z apetytem.

Miska podajnika wykonana ze stali nierdzewnej która jest uważana za najlepszy materiał na miski dla psów. Jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości, nie prowadzi również do alergii kontaktowej i zmian na pysku psa.

Łatwa konfiguracja !

„Koszmar do połączenia” – to powszechna opinia wśród innych automatycznych dozowników karmy dla psów i kotów. Konfiguracja automatycznego podajnika Dogness jest bardzo prosta, cały proces zajmuje ok. 3 min.

 

Zadbaj o zdrowie swojego zwierzaka !!!

Jeśli martwisz się, że Twoje zwierzę je zbyt dużo lub zbyt mało, automatyczny podajnik karmy jest idealnym wyborem. Ułatwia kontrolę porcji, zapobiega przejadaniu się zwierząt, pomaga kontrolować ich masę ciała. 

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl